12.novembra pēcpusdienā FK RĪGA ļoti novājinātā, 11 laukuma spēlētāju sastāvā, devās uz Valmieru, spēkoties ar vietējo FBK Valmiera komandu. Lai arī par viennozīmīgiem spēles favorītiem tika uzskatīti mājinieki, rīdzinieki izcīnija 2 punktus, svinot uzvaru ar 5:4 papildlaikā.

Spēles gaitā vēstīja, ka būs ļoti interesanta un sīva cīņa, jo vairāk kā 30 minūtes rezultāts uz tablo rādīja 1:1. Otrās trešdaļas beigās rīdziniekiem gan izdevās mazliet izrauties vadībā - 1:3.

Protams, ka mājiniekiem nebija, kur atkāpties un trešā trešdaļa tika aizvadīta augstā tempā un ar pārliecinošu bumbiņu kontroli laukuma saimnieku izpildījumā. Teicama spēle Ivo Baloža izpildījumā pēdējā minūtē ļāva FBK Valmiera komandai panākt izlīdzinājumu un tikt pie vismaz viena punkta, jo pagarinājumā diezgan ātri punktu spēlei pielika šīs spēles kapteinis FK RĪGA sastāvā - Jānis Belasovs.