Jaunumi

 • Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma Jānis Peičs paziņoja par atkāpšanos no galvenā trenera amata, kas nozīmēja, ka FK RĪGA vadībai steidzīgi bija jāmeklē jauns komandas galvenais treneris. Pēc abpusējas piekrišanas tika panākta vienošanās, ka komandu turpmāk vadīs Mārtiņš Jarohovičs.

  Lasīt tālāk
 • Lepni varam paziņot un iepriecināt visus ar mūsu jauno mājas lapu.

  Mājas lapa ir ieguvusi jaunu dizainu, kā arī tagad par katru komandas dalībnieku būs pieejama pēc iespējas detalizētāka informācija gan par viņa sasniegumu tālākā vēsturē, gan tagad. Lapā būs iespēja sekot līdzi aktuālākajiem notikumiem, spēļu kalendāriem un rezultātiem, spēlētāju statistikām, galerijām un vēl daudz kam citam.

  Lasīt tālāk
 • Esam priecīgi paziņot, ka sezonas gaitā mūs atbalstīs veselīgie un garšīgie Vitamin Performance.

  Vitamin Performance dzērieni veicina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, palīdz nodrošināt makroelementu un ogļhidrātu vielmaiņu, normālu olbaltumvielu sintēzi, muskuļu darbību. Tavs ikdienas vitamīnu un minerālvielu avots!

  #VitaminPerformance

  Lasīt tālāk
 • Pēc 2015/2016.gada sezonas, sākoties starpsezonas sagatavošanās posmam, komandu pameta trīs spēlētāji - līderis Toms Bitmanis, kurš karjeru turpina Zviedrijā, Jānis Justaments, kurš pārcēlās uz "Triobet/Ulbroka" komandu un Mārtiņš Kājiņš, kurš pēc vienas sezonas atgriezās dzimtajā klubā "FBK Valmiera".

  Lasīt tālāk