FLORBOLA KLUBS RĪGA

Florbola klubs Rīga

"FK RĪGA" ir florbola komanda ar bagātu vēsturi un tradīcijām. Klubs, kas ir piedalījies teju visos Latvijas čempionātos, sākotnēji startējot ar nosaukumiem "LJPS-Rīga", "Coca-cola". Viens no pirmajiem Latvijas Florbola Savienības biedriem. Virslīgas komandas labākie sasniegumi ir 1994. gadā iegūtā 2.vieta, 1995. un 1997. gadā 3. vieta, un bronzas medaļas 2003./04. gada sezonā. 2007./08. gada sezonā “FK RĪGA” jauniešu komanda uzvarēja Latvijas jauniešu čempionāta vecākajā grupā. Komandu ir pārstāvējuši gan vairāki Latvijas vīriešu izlases, gan jauniešu izlases spēlētāji. Pēdējo gadu laikā starp Latvijas labākajiem un rezultatīvākajiem spēlētājiem ir tieši “FK RĪGA” pārstāvji, jo īpaši izceļot Alvi Dāli un Tomu Bitmani, kurš tagad savu florbolista karjeru turpina Zviedrijā.

 

"FK RĪGA" šobrīd piedalās Latvijas 24.čempionātā florbolā Elvi līgā vīriešiem, kas ir augstākā līga Latvijas florbolā. Komanda mājas spēles aizvada Elektrum Olimpiskajā centrā Rīga, kas atrodas Grostonas ielā 6b. Kā pirmās spēļu formas tiek uzskatītas neona dzeltenā krāsā, bet otrās zilā krāsā.

Florbola Klubs Rīga piedāvā saviem mājas spēļu apmeklētājiem iegādāties ieejas karti, kas ir derīga visām 2016/2017.gada sezonas mājas spēlēm. Kartes cena piemērota jebkuram - 0.5€

Spēļu formas

Ieejas karte

ATBALSTĪTĀJI UN SADARBĪBAS PARTNERI

  • Compact.lv
  • ABC Airpot Hotel
  • florbolam.lv / oxdog
  • Vitamin Performance