Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma Jānis Peičs paziņoja par atkāpšanos no galvenā trenera amata, kas nozīmēja, ka FK RĪGA vadībai steidzīgi bija jāmeklē jauns komandas galvenais treneris. Pēc abpusējas piekrišanas tika panākta vienošanās, ka komandu turpmāk vadīs Mārtiņš Jarohovičs.

FK RĪGA sezonas sākums izvērtās ļoti neveiksmīgs. Pēc pirmajām nospēlētajām sešām spēlēm komanda atradās turnīra tabulas pēdējā vietā, vienīgos 2 punktus izcīnot uzvarā pēcspēles soda metienos pār pērnā gada čempioniem Lielvārde/Fatpipe komandu. 23.oktobrī tika izcīnīta pirmā uzvara pamatlaikā kopš 6.februāra - uzvara pār FK Bauska komandu ar rezultātu 9:4, kas komandu nostādija nedaudz labākā pozīcijā turnīra tabulā, bet pēc šīs spēles Jānis Peičs paziņoja par atkāpšanos no galvenā trenera amata.

Jānis Peičs FK RĪGA komandas galvenā trenera amatā pavadīja 2 pilnas sezonas, no kurām  tika izcīnīta 5.vieta 2014/2015.gada sezonā un 7.vieta 2015/2016.gada sezonā. Šī Jānim bja pirmā pieredze, esot trenera amatā, kādā no virslīgas komandām. Šajā periodā Peičs centās apvienot savus pienākumus arī ar spēlēšanu laukumā. Jāņa vadībā komanda piedzīvoja daudz - uzvaras spēlēs, kurās vismazāk kāds to gaidīja, pozitīvi vērtējama dalība "Czech Open" turnīrā, kā arī vairāku jaunu spēlētāju piesaiste un attīstīšana. Kluba vadība šo periodu vērtē pozitīvi, tomēr piekrīt, ka  esot vajadzīgas pārmaiņas un jaunas vēsmas, lai iegūtu svaigas emocijas.

Turpmāk galvenā trenera pienākumus pildīs Mārtiņš Jarohovičs, kuram asistēs Kristaps Ozoliņš. Mārtiņš FK RĪGU trenēja 2013.gada sezonā, kad komanda izcīnija 4.vietu, sesnacionāli pārvarot 1/4finālu pret Rubene komandu, atspēlējoties sērijā no 0:2 un beigās svinot uzvaru 3:2, taču turpinājumā tika piedzīvots zaudējums sērijā pret Lielvārdi un bronzas spēlē pret RTU/Inspecta. Mārtiņš vienmēr ir izcēlies ar spēju savākt komandu grūtos brīžos, izdomājot dažādas iespējas kā apspēlēt pretiniekus.

Novēlam FK RĪGA jaunajam galvenajam trenerim izturību un panākumus, vedot komandu pēc iespējas augstākiem sasniegumiem!

ATBALSTĪTĀJI UN SADARBĪBAS PARTNERI

  • Compact.lv
  • ABC Airpot Hotel
  • florbolam.lv / oxdog
  • Vitamin Performance