Pēc 2015/2016.gada sezonas, sākoties starpsezonas sagatavošanās posmam, komandu pameta četri spēlētāji - līderis Toms Bitmanis, kurš karjeru turpina Zviedrijā, Jānis Justaments, kurš pārcēlās uz "Triobet/Ulbroka" komandu un Mārtiņš Kājiņš, kurš pēc vienas sezonas atgriezās dzimtajā klubā "FBK Valmiera", kā arī vārtsargs Edgars Jemeļjanovs, kurš tagad pārstāv "Ķekava" komandu.

Šīs izmaiņas nozīmēja tikai to, ka komandai ir jāmeklē papildinājumi. 

Pēc vienas sezonas pārtraukuma, florbola laukumā atgriežas Mārtiņš Zelčs, kurš nolēmis savu karjeru turpināt galvaspilsētas komanda "FK RĪGA". Tāpat arī komandas sastāvu papildina divi talsinieki - aizsargs Oskars Sidra un uzbrucējs Jānis Škutāns, kuri pēdējo gadu laikā ir bijuši uzticīgi Talsu komandai, taču nolēmuši veikt kādas izmaiņas savā spēlētāju karjerā. Komandā arī atgriezās pērnās sezonas čempions Armands Puķītis, kurš šosezon sargās vārtus kopā ar Māri Roni. Pēc ilgāka laika sastāvā atgriezies ilggadējais "FK RĪGA" cīnītājs Armands Asniņš. 

Vasarā komanda cītīgi gatavojās jaunajai sezonai, aizvadot iknedēļas fiziskos un nūju treniņus, kā arī divas nometnes - Talso un Kocēnos, kuros tika veltīta lielāka uzmanība gan taktiskajiem zīmējumiem, gan spēlētāju individuālo prasmju uzlabošanai.

Tagad komanda ir sākusi dalību Elvi florbola līgā, kurā centīsies parādīt pēc iespējas labāku sniegumu, tiecoties pēc augstākajiem rezultātiem.

Komandu joprojām vada Jānis Peičs, kuram asistē Kristaps Ozoliņš.

 

ATBALSTĪTĀJI UN SADARBĪBAS PARTNERI

  • Compact.lv
  • ABC Airpot Hotel
  • florbolam.lv / oxdog
  • Vitamin Performance