Pēc nedēļas pārtraukuma atsāksies Latvijas čempionāts florbolā. Šo sestdien, 12.novembrī, plkst. 17:00 FK RĪGA aizvadīs izbraukuma spēli pret FBK VALMIERA komandu.

Pagājušā nedēļā Elvi florbola līgā netika aizvadīta neviena spēle, jo Latvijas florbola izlase devās uz Vāciju, kur ļoti veiksmīgi piedalījās Nāciju kausā, izcīnot pirmo vietu, apspēlējot Norvēģijas, Dānijas un Vācijas izlases. Latvijas izlasi pārstāvēja arī divi FK RĪGA pārstāvji - Lauris Zaicevs un Toms Bitmanis, kurš gan savu karjeru turpina Zviedrijā.

Šīs nedēļas sākumā komandu pārsteidza nepatīkamas ziņas, ka viens no vārtu vīriem, Armands Puķītis, ir nolēmis mainīt komandu, un turpmāk pārstāvēs otru galvaspilsētas komandu ROCKETS. Šobrīd vārtsarga postenī ir palicis Māris Ronis. 

Neskatoties uz samērā neveiksmīgo sezonas sākumu, komanda ir apņēmības pilna situāciju labot, un jau tuvākajā laikā sastāvu varētu papildināt vairāki spēlētāji.

Šajā nedēļas nogalē komanda dosies uz Valmieru, lai spēkotos ar FBK VALMIERA florbolistiem, kurus pērn pārspēt gan neizdevās, bet kā būs šoreiz - to mēs noskaidrosim 12.novembrī plkst. 17:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Komandai diemžēl nevarēs palīdzēt komandas kapteinis Edgars Taube un spēka aizsargs Uldis Purvišķis-Priede, kuri vēl joprojām atveseļojās no gūtajām traumām. 

ATBALSTĪTĀJI UN SADARBĪBAS PARTNERI

  • Compact.lv
  • ABC Airpot Hotel
  • florbolam.lv / oxdog
  • Vitamin Performance