Nedēļas nogalē tika aizvadītas divas spēles jaunā galvenā trenera Mārtiņa Jarohoviča vadībā. Viena no tām tika izcīnīta mazliet negaidīti pārlieicinoša uzvara pār Rubene komandu, bet nākošajā dienā tikpat negaidīti tika piedzīvots sāpīgs zaudējums pret Ķekavu.

Pirmajā spēlē, viesojoties Kocēnos, izteikti favorīti bija mājnieki, kas sezonu iesāka daudz labāk, nekā tas bija izdevies rīdzniekiem. Tomēr spēles sākums jau liecināja par pavisam ko citu. Bijušais Rubenes spēlētājs Mārtiņš Zelčs jau pirmajā periodā guva trīs bezatbildes vārtus. Otrajā periodā gan majnieki izlīdzināja spēli, bet tad atkal salūza, jo iepriekš pieminētais Zelčs šajā dienā bija neapturams. Spēle noslēdzās ar rezultātu 6:11 FK RĪGA labā. Mārtiņa Zelča kontā 7(!) vārtu guvumi. Jāpiemin, ka otrs rezultāta taisītājs pret Rubeni tieši bija Lauris Zaicevs, kurš uz Rīgu pārnāca tieši no šīs komandas.

Otrā spēle, nosacīti mājās, tika aizvadīta Spuņciemā pret Ķekavu. Lai arī Rīgas komandas bija izteikti favorīti, spēles sākums par to neliecināja. Ķekavieši ar ātriem pretuzbrukumiem un precīziem metieniem panāca 0:3, kas rīdzinikiem bija kā auksta duša. Spēles gaitā izdevās rezultātu izlīdzināt, bet ķekaviešu Renāta Degina teicamais reids gandrīz no saviem vārtiem un precīzā piespēle Klāvam Jansonam spēles pēdējā minūtē FK RĪGAI atņēma iespēju cīnīties par ļoti svarīgiem punktiem.

Tagad komandai ir neliels pārtraukums, kura laikā jāsakārto galvas, jāsadziedē traumas un kārtīgi jāstrādā, lai jau 12.novembrī krustotu nūjas ar FBK Valmiera komandu.

Jāpiemin, ka spēlē pret Ķekavu, ļoti nepatīkamu traumu guva komandas kapteinis Edgars Taube.